Akademia Liderów GastronomiiAkademia Liderów Gastronomii
Akademia Liderów GastronomiiAkademia Liderów Gastronomii

Debaty Liderów Gastronomii

Debata Liderów Gastronomii to jedyne takie wydarzenie na Śląsku integrujące społeczność gastronomiczną!

 

Wierzymy, że dzielenie się wiedzą i doświadczeniem praktyków procentuje najlepiej.

W 2023 roku odbędą się cykle bezpłatnych debat, na których wraz z zaproszonymi gośćmi, na żywo będziemy mierzyć się z wybranymi zagadnieniami i wspólnie szukać odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Wymieniaj doświadczenia, dziel się wiedzą i rozwijaj swój biznes gastronomiczny! 

Zarezerwuj swoje miejsce na debacie! 

Po każdej debacie zapraszamy również na tradycyjne, luźne spotkanie, na którym możemy się poznać, porozmawiać o wnioskach z debaty i wymienić doświadczeniami.

Debaty Liderów Gastronomii dostępne online!

 

Nie mogłeś/aś wziąć udziału w debacie, lub chcesz przypomnieć sobie jej najważniejsze momenty? Na Platformie Liderów Gastronomii czekają na Ciebie nagrania debaty, pytań uczestników do naszych Gości oraz raport do pobrania! 

Sprawdź, jak to działa: 

  1. Wykupując udział w debacie (lub produkt “Debata online”), system automatycznie zakłada Ci konto na w Panelu Lidera. Otrzymujesz również mailem specjalny link, do ustawienia swojego hasła. 
  2. Po zalogowaniu do Panelu Lidera masz dostęp do wszystkich wykupionych produktów elektronicznych, w tym do debaty online.
  3. Wykupując udział w wydarzeniu stacjonarnym otrzymujesz automatycznie dostęp do nagrań i raportu. Dodajemy je zwykle w terminie 7 dni od wydarzenia.

Dziel się wiedzą i doświadczeniem - dołącz jako Gość Debaty Liderów Gastronomii!

Z sukcesami zarządzasz śląską gastronomią? Chcesz podzielić się z uczestnikami Debat swoim doświadczeniem i dobrymi praktykami? 
Napisz do nas!

Partnerzy strategiczni

  • +48 531 569 695
  • biuro@algastro.pl
  • Chorzów, ul Metalowców 13 / A2 / lok. 103