fbpx
Akademia Liderów GastronomiiAkademia Liderów Gastronomii
Akademia Liderów GastronomiiAkademia Liderów Gastronomii

Debaty Liderów Gastronomii

Debata Liderów Gastronomii to jedyne takie wydarzenie na Śląsku integrujące społeczność gastronomiczną!

Wierzymy, że dzielenie się wiedzą i doświadczeniem praktyków procentuje najlepiej.W 2023 roku odbędą się cykle bezpłatnych debat, na których wraz z zaproszonymi gośćmi, na żywo będziemy mierzyć się z wybranymi zagadnieniami i wspólnie szukać odpowiedzi na nurtujące Was pytania.Wymieniaj doświadczenia, dziel się wiedzą i rozwijaj swój biznes gastronomiczny!Zarezerwuj swoje miejsce na debacie! Po każdej debacie zapraszamy również na tradycyjne, luźne spotkanie, na którym możemy się poznać, porozmawiać o wnioskach z debaty i wymienić doświadczeniami.

Debaty Liderów Gastronomii dostępne online!

Nie mogłeś/aś wziąć udziału w debacie, lub chcesz przypomnieć sobie jej najważniejsze momenty? Na Platformie Liderów Gastronomii czekają na Ciebie nagrania debaty, pytań uczestników do naszych Gości oraz raport do pobrania!Sprawdź, jak to działa:
  1. Wykupując udział w debacie (lub produkt „Debata online”), system automatycznie zakłada Ci konto na w Panelu Lidera. Otrzymujesz również mailem specjalny link, do ustawienia swojego hasła.
  2. Po zalogowaniu do Panelu Lidera masz dostęp do wszystkich wykupionych produktów elektronicznych, w tym do debaty online.
  3. Wykupując udział w wydarzeniu stacjonarnym otrzymujesz automatycznie dostęp do nagrań i raportu. Dodajemy je zwykle w terminie 7 dni od wydarzenia.

Dziel się wiedzą i doświadczeniem - dołącz jako Gość Debaty Liderów Gastronomii!

Z sukcesami zarządzasz śląską gastronomią? Chcesz podzielić się z uczestnikami Debat swoim doświadczeniem i dobrymi praktykami? 
Napisz do nas!

Partnerzy strategiczni

  • +48 531 569 695
  • biuro@algastro.pl
  • Chorzów, ul Metalowców 13 / A2 / lok. 103