fbpx
Akademia Liderów GastronomiiAkademia Liderów Gastronomii
Akademia Liderów GastronomiiAkademia Liderów Gastronomii

Jak zarządzać, kiedy jedyną stałą jest zmiana? Zapraszamy na debatę!

Branża gastronomiczna, jak wiele innych sektorów gospodarki, musi wciąż mierzyć się z kryzysem, który ciągnie za sobą szereg zmian. Wciąż rosnące koszty, inflacja, niestabilna sytuacja na rynku — to tylko niektóre z wyzwań odczuwalnych na każdym kroku.

 

Czy to czas i powód, aby rezygnować z rozwoju? Czy może odwrotnie — to szansa i okazja do zbudowania przewagi konkurencyjnej? Jak zarządzać, żeby budować stabilną organizację? Jakim w tym wszystkim być liderem?

 

W 2023 roku powracamy z debatami liderów gastronomii organizowanymi przez Akademię. Wierzymy, że dzielenie się wiedzą i doświadczeniem procentuje najlepiej! Wraz z zaproszonymi Gośćmi na żywo będziemy pochylać się nad wybranymi zagadnieniami i wspólnie szukać odpowiedzi na nurtujące Was pytania. 

 

Na pierwszą debatę zapraszamy już 8 lutego 2023 r o godzinie 18:00. Będziemy rozmawiać o kryzysie i zarządzaniu w środowisku pełnym gwałtownych zmian. W dyskusji wezmą udział: 

  • Aleksandra Mucha – Dyrektor Zarządzająca Śląska Prohibicja
  • Robert Kuc – CEO Zdrowa Krowa Franczyza
  • Ewa Rogala – Dyrektor Hotelu Rezydencja Luxury

 

Debata odbędzie się w MDK Koszutka Filia Dąb w Katowicach. Udział w debacie, dzięki wsparciu Partnerów Akademii Liderów Gastronomii – jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy: Kliknj tutaj aby się zapisać.

 

Tematy kolejnych debat podamy wkrótce, jednak już możecie zarezerwować sobie terminy:

▫️ 26.04.2023 r. 

▫️ 14.06.2023 r. 

▫️ 18.10.2023 r.

 

Wymieniaj doświadczenia, dziel się wiedzą i rozwijaj swój biznes gastronomiczny razem z Akademią Liderów Gastronomii! Do zobaczenia na żywo!

 

  • +48 531 569 695
  • biuro@algastro.pl
  • Chorzów, ul Metalowców 13 / A2 / lok. 103